Вшанування пам'яті загиблих захисників України

Дата: 29.08.2023 11:35

Вшанування пам'яті загиблих захисників України стає все важливішим і символічним для нашої країни. Кожен рік, 29 серпня, ми згадуємо тих, хто віддав своє життя заради незалежності, волі та безпеки України. Цей день стає символом пам'яті і патріотизму, який об'єднує всю націю. У цьому році, за дорученням Слобідського селищного голови Віктора ДОЦУЛЕНКА, у заходах приурочених до Дня пам'яті загиблих захисників України прийняв участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Віталій МИХЕЛЬ.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису