Звернення Володимира Зеленського наприкінці 552-го дня війни

Дата: 30.08.2023 07:16

«Бути достойними шляху, яким іде Україна, – це обовʼязок. Давати Україні більше сили, більше можливостей – обовʼязок. Бути небайдужими до кожного й кожної, хто поруч із тобою. Підтримувати. Дбати про людей. І завжди наближати результат – головний результат для України. Україна має перемогти: для всіх це головне. Щоб не відводити очей від поглядів на фотографіях воїнів на Стіні Памʼяті, на інших меморіалах. І я дякую всім, хто працює заради України, хто бʼється заради України саме так: достойно, сміливо, міцно».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 552-го дня війни.