Україна після перемоги має бути прикладом безбар’єрності

Дата: 01.09.2023 07:27

Після закінчення війни в Україні буде велика кількість ветеранів і цивільних, які зазнали різних ушкоджень унаслідок бойових дій, тому наша країна має стати прикладом створення безбар’єрного середовища. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з університетською спільнотою з нагоди відзначення 125-ї річниці з дня заснування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Докладніше: https://bit.ly/45QVmcX