Звернення Володимира Зеленського наприкінці 555-го дня війни

Дата: 02.09.2023 07:14

«Понад 3 мільйони 700 тисяч українських дітей сьогодні розпочали новий навчальний рік. Більшість – в Україні. Більшість – в офлайн- або змішаному форматі, коли все ж таки зберігається соціальна взаємодія між дітьми. Звичайно, ми зробимо все, щоб на всій нашій землі можна було повернутися до шкіл, до університетів – нормально, без онлайну.

Програма створення укриттів буде реалізована. І свободу повернемо на всю нашу землю. Усмішка кожної дитини сьогодні, кожна квітка, яку діти принесли до школи, кожен урок, який сьогодні провели українські вчителі, і кожна мрія, яка виникла сьогодні в українських дітей, – усе це докази того, що Україна точно витримає.

Життя триває. Життя міцнішає. І буде день, коли 1 вересня на всій нашій землі стане однаково мирним та безпечним.

Слава всім, хто наближає цей час – час нашої перемоги!»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 555-го дня війни.