Звернення Володимира Зеленського наприкінці 558-го дня війни

Дата: 05.09.2023 07:37

«Сьогодні увесь день – із нашими воїнами. Бойові бригади на Донеччині. 109-та окрема бригада тероборони, 110-та окрема механізована, 36-та, 37-ма і 38-ма бригади наших морпіхів, 79-та ДШВ, 53-тя механізована, 59-та мотопіхотна. Кожна – потужна. Всіма пишаюсь. І дякую вам за щирість, хлопці! Запорізький напрямок. 148-ма окрема артилерійська, 82-га ДШВ, 71-ша окрема єгерська бригада – дякую вам за службу! Нагородив наших військових лікарів, подякував колективам стабпунктів – величні люди, рятують героїв, повертають життя, повертають силу. Слава всім, хто б’ється заради України! Всім, хто працює заради нашої української сили. Всім у світі, хто нам постійно допомагає, хто з нами! І дякую за шеврони вам особисто хлопці наші, дівчата, усі бійці. Дякую за прапори сьогодні. Я буду все це берегти».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 558-го дня війни.