Привітання селищного голови Віктора Доцуленка з Днем воєнної розвідки України

Дата: 07.09.2023 13:35

Шановні працівники та ветерани воєнної розвідки України,

від імені всіх мешканців Слобідської селищної ради і від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом - Днем воєнної розвідки України!

Завдяки вашій професійній та самовідданій праці ми маємо точну та своєчасну інформацію про противника, що дозволяє нам приймати правильні рішення та перемагати ворогів.

У ці складні для нашої країни часи ваша робота є особливо важливою. Ви героїчно виконуєте свій обов'язок, ризикуючи власним життям, щоб захистити нашу державу та її громадян.

Висловлюю вам свою глибоку вдячність за вашу службу, за вашу мужність і відвагу. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у вашій нелегкій, але благородній праці.

З повагою,

Слобідський селищний голова Віктор ДОЦУЛЕНКО