Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць в Слобідській селищній раді Подільського району Одеської області

Дата: 07.09.2023 15:00

Слобідська селищна рада Подільського району Одеської області проводить громадські обговорення щодо перейменування вулиць:

Назва, яка підлягає перейменуванню

Весняна

9 Травня

Примирення

Пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються на поштову адресу або електрону пошту із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи зазначають їх найменування та місце знаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Звертатися в відділ освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Слобідської селищної ради

поштова адреса: Одеська область, Подільський район, селище Слобідка, вул.Незалежності, 2

e-mail: slobidka.vo.msk.oz@gmail.com

відповідальна особа: Ганчарук Юлія

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення інформаційного повідомлення.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Слобідської селищної ради та на офіційній сторінці в Facebook після прийняття Слобідською селищною радою відповідного рішення.