В Одеській області створено Регіональний офіс міжнародного співробітництва

Дата: 12.09.2023 09:33

В Одеській області створено Регіональний офіс міжнародного співробітництва, до складу якого увійшла Агенція регіонального розвитку регіону

За ініціативою Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Одеській області створено Регіональний офіс міжнародного співробітництва, що діє при Одеській обласній військовій адміністрації.

Однією з цілей створення Офісу є взаємодія й співпраця місцевої та регіональної влади з міжнародними партнерами в питаннях відновлення, розбудови та розвитку територіальних громад Одеської області.

До складу Офісу увійшла Агенція регіонального розвитку Одеської області, яка вже працює з цими завданнями.

Подробиці читайте на сайті Конгресу - https://www.congress.gov.ua/v-odeskiy-oblasti-stvoreno.../