На Одещині стартував цікавий флешмоб

Дата: 13.09.2023 11:55

На підтримку української мови на Одещині розпочали флешмоб в рамках Тижня громадянського суспільства. Мешканців Одещини просять долучатися до культурного дійства на своїх сторінках  в соціальних мережах.

Про це повідомили в Одеські обласній держадміністрації.

Одеська область має багатий культурний спадок, який охоплює й лінгвістичну специфіку. Флешмоб спрямований на збереження та популяризацію цієї унікальної культурної спадщини, йдеться в повідомленні.

Суть флешмобу полягає в тому, щоб мешканці Одещини публікували на своїх сторінках у соціальних мережах унікальні українські слова, вирази, які зустрічаються у їхньому населеному пункті з хештегами #РізнобарвнаОдещина #ТижденьГромадянськогоСуспільства #МовнаРізноманітність