Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» на території Слобідської селищної ради відбудеться 15 вересня 2023 року

Дата: 13.09.2023 14:03

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», який згідно розпорядження Слобідського селищного голови Віктора Доцуленка, №91 від 12 вересня 2023 року, запланований на території Слобідської селищної ради на 15 вересня 2023 - це акція, коли мільйони людей зі всього світу об'єднуються, щоб прибрати сміття та зробити нашу планету кращою. Цей день має глибокий зміст і велике значення для екології та природи, і він надихає людей з різних куточків світу долучатися до спільних зусиль з метою зберегти наше навколишнє середовище.

Зараз Всесвітній день прибирання став щорічним, він об'єднує мільйони волонтерів, організації, компанії та громадян у боротьбі зі сміттям. Ця акція стала символом глобального руху за чистим навколишнім середовищем і звернула увагу громадськості на питання сміттєзвалищ, забруднення океанів та екологічні проблеми, які загрожують нашій планеті.

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» - це чудова можливість для кожного з нас зробити світ чистішим і здоровішим. Ця акція нагадує нам про нашу відповідальність перед природою та майбутніми поколіннями. Долучитися до цього глобального руху - це крок до створення кращого майбутнього для всіх нас. Не пропустіть цю нагоду долучитися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» і зробити свій внесок у збереження нашої планети.