Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 15.09.2023 11:22

Відповідно до Розпорядження селищного голови від 15.09.2023 року № 58-К/тр «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування» Слобідська селищна рада Подільського району Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» при виконавчому комітеті Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.
  • Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.
  • Завідувач сектору інформаційної діяльності та цифрових трансформацій Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.
  • Провідний спеціаліст сектору соціального захисту населення Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

Вимоги до претендентів на посаду:

• Громадянство України;
  • Володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері;
  • Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або при необхідності (виходячи із виконанням виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом у бюджетних установах не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у сектор організаційної і кадрової роботи та документообігу Слобідської селищної ради такі документи:

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади в органі місцевого самоврядування (встановленого зразка), до якої додається резюме у довільній формі;

2. Заповнена особова картка (форми П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4. Дві фотокартки розміром 4х6 см.;

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020  рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;  (NAZK.GOV.UA).

7. Копія паспорта громадянина України:

8. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

10. Інші документи за бажанням претендента.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Детальна інформація за телефоном (04867)2-71-43 (сектор організаційної і кадрової роботи та документообігу Слобідської селищної ради) або електронною адресою: slobidkasrada@gmail.com.