Віктор Доцуленко прийняв участь в заході "Сільськогосподарський лендліз"

Дата: 15.09.2023 13:34

Сучасне сільське господарство в Україні стоїть перед багатьма викликами та можливостями. Зростання попиту на продукти харчування, збільшення вимог до якості та безпеки продукції, а також необхідність збалансованого використання природних ресурсів ставлять перед фермерами та сільськогосподарськими підприємствами нові завдання. У цьому контексті Одеський національний економічний університет (ОНЕУ) влаштував особливий захід під назвою "Сільськогосподарський лендліз", який об'єднав фермерів, представників науки, керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, представників органів місцевого самоврядування, а також до цього заходу в online режимі долучився Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко та начальник відділу земельних ресурсів та комунальної власності,  житлово-комунального господарства та благоустрою Наталя Покотило.

Основними темами обговорення на заході були:

- Нові можливості для розвитку економічного потенціалу громад Одеської області.

- Стан логістичних ланцюгів Одеської області.

- Одещина – експортні ворота України.

- Сучасний елеватор – альтернатива «Зерновій угоді».

- Програма відбудови України від американського фонду Ukraine Forward

- Програма розмінування – запорука безпеки для роботи аграріїв в Україні та інші.

Участь селищного голови в заході підкреслила важливість співпраці між громадами та сільськими господарствами для сталого розвитку.

"Сільськогосподарський лендліз" виявився важливою платформою для спільного обговорення інновацій та стратегій, що можуть сприяти подальшому розвитку сільського господарства в регіоні та в Україні загалом. Учасники виразили надію, що такі заходи стануть традиційними та сприятимуть зміцненню співпраці між різними галузями та сторонами, які зацікавлені в розвитку аграрного сектору та підвищенні якості сільського життя.