Напередодні Дня рятувальника України привітали співробітників ГУ ДСНС в Одеській області з професійним святом

Дата: 16.09.2023 08:14

області з професійним святом.

Ризикуючи своїм життям, ви першими дивитеся в очі небезпеці та приходите на допомогу. Ви там, де тяжко. Як тільки трапляються ворожі обстріли, пожежі, руйнування, якщо потрібно рятувати людей та розбирати завали - ви на місці.

Дякуємо вам за відданість справі, безмежну сміливість та мужність. Дякуємо за кожне врятоване життя! Пишаюся тим, що Одещина має таких героїв!

З прийдешнім професійним святом!