17 вересня в місті Роздільна відбулася Першість чемпіоната області по міні-футболу, серед ветеранів 50+

Дата: 18.09.2023 10:19

Вчора в місті Роздільна відбулася Першість чемпіоната області по міні-футболу, серед ветеранів 50+.

В чемпіонаті брала участь і футбольна команда ветеранів Слобідської громади яка і стала Чемпіонами Одеської області.

Наші не молоді футболісти обіграли команди: Роздільнянська ОТГ 2-0, Куяльницька ОТГ 3-0, Доброславська ОТГ 2-0, Знаменська ОТГ 7-1.

Кращим гравцем Чемпіонату і кращим бомбардиром стали також наші гравці.