"Працюємо далі! Віримо у нашу Перемогу! Допомагаємо ЗСУ!" - Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.

Дата: 20.09.2023 10:47

Шановні мешканці нашої громади!

Звертаюся до вас у ці важкі часи для нашої країни. Ми переживаємо війну, але ми не самотні. Ми разом з усім українським народом, і з впевненістю можу сказати - разом ми переможемо!

Я знаю, що зараз нам важко. Ми всі переживаємо за своїх рідних, за своє життя, за майбутнє нашої громади. З усією відповідальністю заявляю: ситуація в громаді контрольована, жителі – згуртовані, за час війни на нашій території не сталося жодної надзвичайної події. Це яскраво свідчить про те, що кожен з нас робить усе від нього залежне, аби країна мужньо давала відсіч російським окупантам, ми бачимо, що війна – важкий і трагічний період. Та разом з тим - віримо у майбутнє.

З усією відповідальністю говорю, що увесь апарат селищної ради працює на місцях, і я, і заступник селищного голови, і секретар – на місці і здійснюють усі ті повноваження, якими їх наділила громада.

Закликаю всіх до єдності, не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Шановна громадо!

Доводжу до вашого відома, що  окрім офіційного сайту Слобідської селищної ради, в нас є власна сторінка на Facebook під назвою «Слобідська селищна рада». Вона створена для інформування населення про події, новини та корисну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування, органів державної влади та інш.

Велике прохання - активно приєднуйтеся до нашої спільноти за посиланням ( https://www.facebook.com/slobidkarada/ ) і запрошуйте Ваших друзів та знайомих! . Дізнавайтесь про події першими! Будьте в курсі всіх новин!

Працюємо далі! Віримо у нашу Перемогу! Допомагаємо ЗСУ!