БЕЗПЕКА НА ЗАЛІЗНИЦІ.

Дата: 23.10.2023 09:49

ШАНОВНА ГРОМАДО! ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Вкотре нагадуємо вам, що залізниця - це зона підвищеної небезпеки, де головним фактором, що травмує е рухомий склад, висока напруга в контактній мережі, можливість падіння з висоти. Знаходження дітей в зоні залізниці може бути смертельно небезпечно. Однак, незважаючи на попередження, нехтуючи існуючими нормами поведінки, деякі хлопці та дівчата самостійно знаходяться на залізничних коліях i об'єктах транспортної інфраструктури, чіпляються за автозчеплення i підніжки вагонів. Витівка не залишається безкарною, діти отримують травми різної тяжкості.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ І ЗДОРОВЯ ВАШИХ ДІТЕЙ – ГОЛОВНИЙ ОБОВЯЗОК БАТЬКІВ! ТОМУ ЗАКЛИКАЄМО ВАС – ПРОВЕДІТЬ З ДІТЬМИ ІНДИВІДУАЛЬНІ БЕСІДИ, ПОЯСНИВШИ ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА, ДОТРИМАННЯ ЯКИХ ДОПОМОЖЕ ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ! ПОЯСНЮЙТЕ СВОЇМ ДІТЯМ, ЩО  ЗАЛІЗНИЦЯ НЕ МІСЦЕ ДЛЯ ІГОР ТА РОЗВАГ, А ЗОНА ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!

ПАМЯТАЙТЕ! ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ МОЖЕ ДОРОГО КОШТУВАТИ ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ!!!!

ЗАЛІЗНИЦЯ – ЦЕ НЕ МІСЦЕ ДЛЯ ІГОР ТА РОЗВАГ!!!!!!