Зустріч учнів Слобідського ліцею з військовим 15 МПЗ ПРИККШР Богруденком Дмитром.

Дата: 25.10.2023 13:33

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Слобідському ліцеї було організовано зустріч учнів з військовим 15 МПЗ ПРИККШР Богруденком Дмитром.

Це людина сильної волі, міцного характеру, упевнений у собі, справжній патріот України. Чоловік своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це.

Дмитро щиро подякував дітям за те, що вони морально підтримують солдатів своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.

Завершилася зустріч фотографією на пам`ять та подарунками , виготовленими школярами. На зібрані кошти з благодійного ярмарку для 15 прикордонного загону було придбано 2 бензопили і необхідний інвентар для них.

Щиро сподіваємось, що ця зустріч стала свідченням нашої шани, вдячності, поваги та любові до наших воїнів, захисників. Слава героям! Слава Україні!