«Пліч-о-пліч» продовжуємо відновлювати деокуповані території Херсонщини.

Дата: 27.10.2023 10:18

Проєкт «Пліч -о-пліч» – це не просто про допомогу у відновленні постраждалих внаслідок збройної агресії рф населених пунктів Херсонщини – це про те, що ми, українці, спільними кроками у єдності допомагаємо один одному, разом відбудовуємо, разом спільними кроками наближаємо нашу Перемогу!

Зазначаємо, що наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи щодо заміни покрівлі та вікон по 11-ти житлових будинках та тривають роботи ще по 8 житлових будинках. Сума витрат складає 3,432 млн. грн.

В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи щодо заміни покрівлі та вікон по 6-х житлових будинках та тривають роботи по 14 житлових будинках. Сума витрат складає 1,720 млн. грн.

В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади завершено відновлювальні роботи по заміні покрівлі та вікон у 10-ти житлових будинках та тривають роботи ще по 3 будинках. Сума витрат складає 2,840 млн. грн.

Нагадаємо, проект фінансуватиметься з місцевих, обласного та державного бюджетів, а також за кошти благодійників.

Разом відбудуємо!

#плічопліч