79-річниця з Дня визволення України від фашистських загарбників.

Дата: 27.10.2023 10:49

28 жовтня ми відзначаємо річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Сьогодні, з нагоди відзначення цієї дати, біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм за участі представників селищної ради, установ та організацій Слобідської громади. Світлу пам'ять воїнів учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

79 років минуло, а українці й сьогодні виганяють рашистських загарбників зі своїх земель. Наші захисники відчувають на собі справжню війну, виборюють нашу свободу. Українська армія гідна слави своїх дідів і прадідів, а тому ми безмежно пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших Героїв і твердо віримо у Перемогу. Завдяки відданим Україні та її народу Героям, українська земля завжди буде сильною та незалежною! Така історична дата дає надію, що спільно і впевнено ми здолаємо російських окупантів! На завершення учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника полеглим воїнам, як вияв безмежної поваги і вдячності за їх безсмертний подвиг в боях за честь, свободу і незалежність нашої Батьківщини.
Шана захисникам Батьківщини! Світла пам`ять загиблим!