УЧАСТЬ ПОСАДОВИХ ОСІБ СЛОБІДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ В УКРАЇНСЬКОМУ ФЛЕШМОБІ - РАДІОДИКТАНТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ!

Дата: 27.10.2023 11:51

Сьогодні, 27 жовтня, об 11:00 відбувся радіодиктант національної єдності до Дня української писемності та мови.  Цьогоріч авторкою тексту є українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко, а читав його Олексій Гнатковський – актор театру та кіно, який зіграв Івана Довбуша у нещодавно показаному на широких екранах фільмі «Довбуш». Назва радіодиктанту-2023 – «Дороги України».

Посадовці Слобідської селищної ради долучилися до найбільшого україномовного флешмобу – Радіодиктанту національної єдності!

Участь у подібних заходах дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку! Цей день нагадує нам про те, що українська мова є нашим унікальним національним скарбом. Це – одна з найкрасивіших мов світу, яка єднає українців де б вони не жили.

Слава Україні ! Шана українській мові!