Вкладаючись у жінок – їхні можливості, освіту, бізнеси, робочі місця, – світ вкладається у своє зростання - Олена Зеленська.

Дата: 27.10.2023 13:13

Вкладаючись у жінок – їхні можливості, освіту, бізнеси, робочі місця, – світ вкладається у своє зростання. Говорила про це, виступаючи на Генасамблеї ООН у вересні. І зараз рада нагоді продовжити цю надважливу тему на саміті «Інвестуй у жінок» у межах проведення відкритих дебатів Ради Безпеки ООН на тему жінок, миру та безпеки, що відбувався 25–26 жовтня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

📍 Долучилася онлайн, щоб розповісти, як тримаються та що переживають українські жінки. Втрачаючи бізнеси у зруйнованих містах, наші підприємниці відкривають нові та ще й влаштовують на роботу таких же вимушених переселенців, опановують нові професії, зокрема й армійські, волонтерять. У нашого спротиву жіноче обличчя, і це не обличчя жертви, бо жінки хочуть і можуть активно впливати в усіх сферах. Мусимо дати їм усі опції для зростання.

👉 І це стосується не лише держави Україна. Є багато даних, зокрема звіт McKinsey Global Institute, які свідчать: якщо жінки нарешті досягнуть рівноправ’я на ринку праці (зокрема, нарівні з чоловіками зможуть обіймати керівні посади, бо зараз жінок-босів у світі лише третина), до 2025 року світовий ВВП зросте на чверть.

Ось чому той, хто інвестує в жінок, буквально інвестує в добробут і майбутнє. Україна ж знає це з власного досвіду.