СПЛАТІТЬ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК! ПІДТРИМАЙТЕ НАШУ ГРОМАДУ, НАШУ АРМІЮ, НАШУ КРАЇНУ!

Дата: 27.10.2023 13:17

Шановні землекористувачі Слобідської громади!

Відділ земельних ресурсів та комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Слобідської селищної ради звертає вашу увагу на важливе повідомлення щодо сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ. За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею. Також нагадуємо, що сплата земельного податку має велике значення для підтримки наших збройних сил. Це дозволяє забезпечувати фінансові ресурси для важливих потреб оборони, включаючи допомогу в закупівлі  техніки, обладнання, будівництво та реконструкцію військових об'єктів та багато іншого.

Ми закликаємо всіх громадян дотримуватися своїх фінансових зобов'язань!

Для отримання платіжних повідомлень з реквізитами просимо звертатися до Слобідської селищної ради ( відділ земельних ресурсів та комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою).