ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ.

Дата: 05.11.2023 09:22

ШАНОВНІ  ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ  СФЕРИ!

Щиро  вітаю Вас із професійним святом,  яке Ви відзначаєте щорічно  у першу неділю листопада.

День працівника   соціальної сфери по  праву  належить тим,  хто виявляє  милосердя, творить добро не тільки  зі службового обов'язку, а  й за  покликом  душі.

Сьогодні  на Ваші  плечі лягла  додаткова відповідальність. Війна торкнулася кожного і  вразливість  стала категорією, актуальною для  дуже  багатьох. Ви опікуєтеся вимушеними  переселенцями, турбуєтесь про наших захисників, на  жоден  день не  залишили без уваги одиноких  і безпомічних  підопічних. За що вам  велика шана  і  повага. Висловлюю вдячність усім колективам   установ, закладів, відділів соціальної  сфери за сумлінну працю.

Нехай  Ваша доброта, душевна щедрість, небайдужість до чужого горя повертається  до  Вас і  примножується.

Бажаю кожному з  Вас міцного  здоров'я, добра, достатку, витримки,  невичерпної  енергії, мирного неба і Перемоги!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.