Вічна пам’ять: Слобідська громада попрощалась з військовослужбовцем Добровольським Вадимом Валентиновичем

Дата: 16.12.2023 16:02

Сьогодні серце нашої громади важке і сумне, адже ми попрощалися з військовослужбовцем, стрільцем-санітаром, Добровольським Вадимом Валентиновичем, 21.06.1993 року народження, який загинув 04.12.2023 року. Його ім'я стало синонімом відважності та самопожертви, і сьогодні ми відзначаємо його велич та вірність нашій країні.

На церемонію прощання зібралися рідні, друзі, колеги загиблого героя, а також представники громади, щоб вшанувати його пам'ять та підтримати сім'ю в цей важкий час. Його втрата — відчутний удар для нашого спільного дому, і ми разом відчуваємо біль цієї втрати.

Церемонія поховання відбулась на території місцевого кладовища, де герой знайшов свій останній спочинок. Він похований на землі, яку він відстоював, і пам'ять про нього буде жити в наших серцях.

Нехай його приклад стане вічним нагадуванням про те, якою великою може бути людська сила, коли ставить на місце вищі цінності.

Слава Україні, слава та вічна пам'ять герою, який служив своїй країні з великим героїзмом та відданістю!