Скоро канікули!!! Різдво! Ялинка! Прогулянки з друзями! Куди ж без правил безпеки? Нагадуємо: безпека дітей – відповідальність спільна!

Дата: 22.12.2023 14:29

Нагадуємо: безпека дітей – відповідальність спільна!

Шановні батьки!

Будьте прикладом для дітей в будь-яких ситуаціях, особливо тих, які пов’язані зі збереженням здоров’я та життя Вашої дитини!

Під час зимових канікул важливо ще раз звернути їх увагу на Правила дорожнього руху, ознайомити з правилами безпечної поведінки вдома та на вулиці, розказати про безпеку в цифровому середовищі:

🔸пам’ятайте, що купувати та користуватися піротехнічними виробами заборонено, тому не використовуйте самі та не дозволяйте дітям бавитися петардами, салютами, феєрверками;

🔸 нагадайте дітям Правила дорожнього руху, а також, зважаючи на короткий світловий день, подбайте, щоб на одязі дитини були присутні світлоповертальні елементи – браслети, фліпери, стрічки;

🔸 розкажіть школярам правила безпеки в Інтернеті – зокрема, що не слід вказувати незнайомцям свою адресу проживання, виставляти фото, за якими можна ідентифікувати помешкання, а у разі інтернет-булінгу чи залучення до небезпечних інтернет-спільнот повідомляти про це дорослим;

🔸 повторіть алгоритм дій при сигналі повітряної тривоги, а також як поводитися при відключенні світла, вимкненні опалення чи зникненні мобільного зв’язку; вивчіть з дитиною всі екстрені телефони, куди можна звернутися за допомогою у разі надзвичайної ситуації;

🔸 постійно перебувайте зі своєю дитиною на зв’язку, щоб знати, де і з ким вона знаходиться у цей чи інший момент часу.

‼️ Наголошуємо, що перед початком канікул в закладах освіти класними керівниками обов'язково проводяться бесіди та інструктажі з учасниками освітнього процесу з усіх питань безпеки життєдіяльності. В умовах воєнного стану – пильність особлива!

Безпечних зимових канікул та мирних свят!