"З НОВИМ ПЕРЕМОЖНИМ РОКОМ ВАС, ШАНОВНА СЛОБІДСЬКА ГРОМАДО!" - ВІКТОР ДОЦУЛЕНКО.

Дата: 31.12.2023 15:33

Рідна громадо!

Щиро вітаю кожного з наступаючим  2024 роком!

Ще один надскладний рік для нашої держави минає…. Але за цей важкий період ми довели всьому світові, що українці – сильна духом, незламна нація, здатна захищати свою свободу та незалежність!

Щиро дякую всій громаді за проявлені найкращі людські якості: патріотизм, мужність, сміливість, співпереживання й милосердя! З Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи одне одного ми, українці, впевнено перемагаємо ворога і темряву. У ці хвилини наші захисники і захисниці боронять вогонь життя і любові своїх домівок та сімей. Завдяки нашим відважним воїнам й волонтерам, тим, хто в тилу, Україна вистояла, Україна є й буде. Бо світло й радість нам дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів.

Бажаю  кожному з вас щасливо перейти у новий 2024 рік, зустріти це свято з найближчими при доброму здоров’ї, в спокої і любові.

Нехай  2024-й рік подарує найголовніше – перемогу та мир. А ще – простого людського щастя та надії на світле майбутнє!

Єднаймося, бо маємо відбудувати свою Україну!

З повагою та непохитною вірою у Перемогу, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.