Під час оголошення повітряних тривог, необхідно дотримуватися встановлених заходів безпеки.

Дата: 04.03.2024 14:36

Наша буденність кардинально змінилась від початку війни, щодня ми чуємо як лунає сигнал "Повітряна тривога"

На жаль, більшість громадян при отриманні сигналу "Повітряна тривога" починають ним нехтувати, що може призвести до непоправних наслідків Повітряна тривога – це загроза удару з повітря. Українська протиповітряна оборона щораз фіксує запуск ракет, однак траєкторію їх визначити непросто.

Під час оголошення повітряних тривог, необхідно дотримуватися встановлених заходів безпеки:

Якщо ви в цей час перебуваєте на вулиці:

Прямуйте до найближчого укриття на кшталт підземних переходів чи метро.

Якщо не знаєте, де укриття, запитайте в інших людей.

Якщо поблизу немає облаштованого укриття, але є лісосмуга, сховайтеся між дерев.

Не користуйтеся ліфтом та уникайте будівель стратегічного значення (держструктур, електростанції, заводи тощо).

Якщо ви перебуваєте в автомобілі:

Зупиніть авто так, щоб воно не заважало руху і швидко прямуйте до найближчого укриття. Якщо поблизу немає укриття, зайдіть всередину найближчої доступної будівлі та сховайтесь за двома стінами на цокольному або першому поверсі.

Якщо під час тривоги ви вдома:

Закрийте вікна, вимкніть усі прилади та світло.

Швидко одягніться, візьміть тривожну валізу з необхідними речами. Прямуйте до укриття, стежте за повідомленнями від місцевої влади та правоохоронців.

Якщо поруч немає укриття, дотримуйтеся правила «двох стін» або вийдіть у під`їзд.

Не звикайте до сирени! Не звикайте до війни!

Бережіть себе та своїх близьких!

Джерело : Ювенальна поліція України