11 березня під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко відбулась робоча нарада.

Дата: 11.03.2024 14:40

11 березня під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко відбулась робоча нарада, під час якої розглянуто важливі питання щодо життєдіяльності громади, що стосуються освітньої, соціальної та комунальної сфери.

На нараді були присутні заступник селищного голови, начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму та охорони здоровя та керівники комунальних підприємств громади. Доповіли про проведену минулого тижня роботу та про основні плани на поточний тиждень.

Серед головних питань, які підіймались на нараді – благоустрій населених пунктів громади, діяльність закладів освіти, забезпечення їх необхідним, функціонування укриттів. Йшлося також про стан пожежної безпеки в громаді, готовність техніки у разі необхідності  та забезпечення водопостачання та водовідведення населені пункти громади.

Обговорили поточні житлові потреби соціально-незахищених жителів громади, ВПО, прийом документів для  призначення субсидій та компенсацій.

По закінченню наради керівництвом громади було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.