Профілактичний захід з сім'ями та дітьми Слобідської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Дата: 14.03.2024 14:25

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, а також підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та захисту прав дітей у таких сім’ях 13 березня 2024 року cлужбою у справах дітей Слобідської селищної ради спільно з ювенальною превенцію проведено профілактичні рейди багатодітних родин, які опинилися в складних життєвих обставинах. В результаті проведеного рейду перевірено побутові умови проживання дітей, наявність їжі та санітарно-гігієнічні умови помешкань. З батьками проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, адже саме вони несуть несуть персональну відповідальність за виховання, розвиток та утримання своїх дітей.  За результатами рейдового заходу складено відповідні акти.