В Слобідській громаді відбулись спортивні змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Дата: 15.03.2024 19:08

Сьогодні,  у нашій громаді відбулись спортивні змагання серед учнів закладів освіти «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Вони проводяться  за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».

Відкриття змагань пройшло під виконання Державного гімну України та вшануванням пам’яті загиблих в російсько-українській війні хвилиною мовчання.

З вітальним словом до присутніх звернувся Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко, який побажав дітям великих спортивних перемог і всім нам головної Перемоги у війні з російськими загарбниками.

Варто зазначити, що ці спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Учасники змагань  продемонстрували свої спортивні здібності та наполегливість.

Дякуємо організаторам за підготовку учасників до змагань!

Спорт єднає, спорт загартовує, спорт - це сильна нація!

Разом до Перемоги!