18 березня під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко відбулася робоча нарада.

Дата: 18.03.2024 13:15

18 березня під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко, за участю керівників комунальних підприємств та начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоровя відбулася робоча нарада.

Розпочинаючи нараду, учасники поінформували про стан справ на підпорядкованих їм ділянках.

Далі відбулося обговорення питання благоустрою в громаді, зокрема, стан прибирання вулиць та присадибних ділянок, вчасне виконання санітарної очистки територій населених пунктів громади, боротьба зі стихійними сміттєзвалищами, благоустрій територій кладовищ. «Важливо, щоб кожен мешканець долучився до цієї роботи. Разом ми можемо зробити нашу громаду чистішою, зеленішою та красивішою» - наголосив селищний голова.

Мова також йшла про утримання у належному стані державної символіки на території громади. Надано доручення щодо забезпечення приведення державної символіки України у належний стан та у разі необхідності здійснити її оновлення на всій території громади. За результатми засідання Віктор Миколайович взяв на контроль ці питання та надав відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.