Акція "Чисте довкілля" в Слобідській громаді.

Дата: 03.04.2024 15:16

У ряді населених пунктів громади уже проходять громадські толоки з наведення чистоти й порядку територій.
Сьогодні до акції долучилися працівники Слобідського центру культури.
Наш громадський обов’язок - пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує! Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тож усіх небайдужих закликаємо приєднатися до акції «За чисте довкілля» і внести свій посильний внесок. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною.
Шановна громадо! Будьте прикладом своїм дітям, бо як вчиняєте Ви, так в майбутньому будуть вчиняти Ваші діти!
Слава Україні!