УВАГА! АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" ІНФОРМУЄ! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Дата: 08.04.2024 10:52

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Слoбідської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

11.04.2024 з 8:00 до17:00

с. Мала Слобідка - вул. Б.Хмельницького , вул. Виноградна , вул. Грушева, вул. Л.Українки , вул. Маліхова , вул. Миру вул, вул. Перемоги , вул. Тиха , вул. Польова, вул. Прибережна , вул. Садова , вул. Шевченка , вул. Шкільна , вул. Шляхетна , вул. Я.Бурлаки.

с. Правда     - вул. Польова, вул. Космонавтів , вул. Молодіжна

смт Слобідка - вул. Примирення, вул. Весела, вул. Вокзальна, вул. Героїв Вітчизни, вул. Гоголя, вул. Дружби, вул. Європейська, вул. Квітнева, вул. Лісна, вул. Садова, вул. Спортивна, вул. Паркова, вул. Свободи, вул. Шевченка, пров. Героїв Вітчизни, пров. Панчукова, пров. Садовий, пров. Спортивний.

с. Тимкове - вул. Грушевського, вул. Весняна, вул. Примирення, вул. Базарна, вул. Вишнева, вул. Котляревського, вул. Грушевського, вул. Губарєва, вул. Дачна, вул. Залізнична, вул. Зарічна, вул. Калинова, вул. Лесі Українки, вул. Молодіжна, вул. Північна, вул. Прикордонна, вул. Садова, вул. Сонячна, вул. Спортивна, вул. Центральна, вул. Шевченка вул, вул. Шкільна, пров. Джерельний, пров. Зарічний, пров. Медовий, пров. Поштовий.

12.04.2024 з 8:00 до17:00

с. Кирилівка - вул. Центральна

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:
Для стаціонарних телефонів:
Для мобільних телефонів:
E-mail: сenter@oblenergo.odessa.ua
З повагою,
Команда АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"