ВІДБУВСЯ ТРЕТІЙ (РАЙОННИЙ) ЕТАП «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» з ФУТЗАЛУ

Дата: 11.04.2024 12:00

9 квітня на базі КЗ « Кодимська дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся III районний етап всеукраїнських змагань  «Пліч-о-пліч шкільні ліги Одещини» з футзалу.  Це один із наймасштабніших спортивних проєктів країни, де кожен з учасників має можливість показати своє уміння вести командну гру, фізичну підготовку, витривалість. Команду від нашої Слобідської громади було представлено Слобідським ліцеєм.

Грали злагоджено, відчувався командний дух та спортивний запал. Змагання подарували дітям море позитиву та приємних вражень.

Велика вдячність організаторам заходу, тренерам, командам-суперницям. Бажаємо нашим спортсменам наснаги та витримки, адже у них все ще попереду!