Звернення селищного голови з нагоди вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії.

Дата: 26.04.2024 09:20

Шановні жителі Слобідської громади!

Щороку 26 квітня Україна і весь світ вшановують памʼять жертв Чорнобильської трагедії. Цей день також є Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Чорнобильська катастрофа стала найбільшою промисловою аварією в історії людства, спричинила людські жертви, колосальні економічні втрати та безпрецедентне радіаційне забруднення довкілля.

Водночас Чорнобильська трагедія стала символом людяності і героїзму. Ліквідатори страшної  аварії  відчайдушно вели бій на смерть із полум’ям та наслідками катастрофи.  Багато наших мужніх і відважних земляків були залучені до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вони зробили свій безцінний вклад у недопущення розширення радіаційного лиха.

Світла пам’ять всім, хто загинув або не дожив до сьогоднішнього дня через хвороби, спричинені радіацією. Ці рани ніколи не загояться. Ми низько схиляємо голови перед всіма ліквідаторами катастрофи та бажаємо їм сили і здоров’я на довгі роки.

Слава Героям-чорнобильцям! Мир душам тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.