Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

Дата: 27.07.2024 08:32

Шановні працівники медичної галузі Слобідської громади!

З нагоди Дня медика, я хочу висловити вам свою глибоку повагу та вдячність за ту роботу, яку ви робите кожен день. Ваші знання, досвід та вміння допомагають не лише лікувати та відновлювати здоров’я, а й запобігати хворобам. Тому хочу висловити вам глибоку повагу та подяку за вашу важливу та благородну роботу. Немає вищого і благороднішого покликання, ніж повертати людям життя, особливо у такий  складний час, як сьогодні.

Нині чимало українських медиків змушені виявляти не тільки гуманізм, але  й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів працюють у зоні бойових дій, де рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям, волонтерам і всім, хто небайдужий до долі нашої країни.

Бажаю вам, шановні медики, міцного здоров’я, терпіння, витримки, благополуччя, родинного тепла  і людської шани. Дякуємо за те,  що докладаєте максимум зусиль, щоб наблизити перемогу над агресором. Хай береже вас Бог!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор ДОЦУЛЕНКО.