20 Вересня, 2023 р., 12:58
Дізнайся, як оформити неповнолітнього працівника на інформпорталі Держпраці https://www.pratsia.in.ua
20 Вересня, 2023 р., 12:55
  Ми хочемо нагадати вам, що акція "Смілива гривня" вже триває! З 4 вересня і до 30 листопада 2023 року маємо чудову можливість підтримати наших військових, які відважно стоять на захисті України. У межах акції "Смілива гривня" можна здавати монети, які перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок та обігові монети номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти.
20 Вересня, 2023 р., 12:09
Суб’єкти господарювання, які надають послуги таксі та приймають до оплати готівкові кошти та/або електронні платіжні засоби зобов'язані проводити такі операції через РРО/ПРРО